Patrí aj Váš domáci miláčik k vyberavým psom? Máte aj Vy ten pocit, že Vám ide srdce puknúť, keď krmivo pre Vášho psíka končí znovu a znovu v smetnom koši? Na jednej strane je veľmi dôležité, aby ste vedeli, že tento problém sa netýka iba Vás. Rad-radom prichádzajú k nám príbehy, ktorých stredobodom je zlý apetít psíkov. Nebojte sa, my Vám pomôžeme! Zozbierali sme päť super tipov a trikov, o ktoré sa s nami v priebehu uplynulých rokov podelili Majitelia psíkov, ktorí sú v podobnej situácii ako Vy, a my sami sme ich tiež otestovali.

0.) Nie je vôbec jedno, čo Váš vyberavý psík jedáva

Častou príčinou nechutenstva u psa je, že dostáva jedlo, ktoré mu nie je vôbec žiaduce. Niet divu, ak pes nezje suché krmivo, pretože sa ani zďaleka nepodobá na skutočné jedlo, dokonca môže mať aj škodlivé účinky. Preto je naším prvým a zároveň najdôležitejším tipom, aby ste pre Vášho domáceho miláčika vyberali čerstvo uvarené krmivo pre psov, vyrobené výlučne z prírodných surovín, vhodných aj na ľudskú spotrebu, a pripravené na základe odporúčania veterinárneho lekára. Na rozdiel od bežných krmív pre psov, zoznam zložiek nachádzajúcich sa v krmive od PetChef, je krátky a úplne prehľadný. Presne viete, čo sa dostáva do misky Vášho psíka, pretože všetky zložky krmiva sú viditeľné voľným okom.

keramická miska pre psov

Keramická miska

K zdravému krmivu pre psov patrí kvalitná keramická miska. Prekvapte Vášho chlpatého kamaráta novou roztomilou keramickou miskou od spoločnosti PetChef, ktorá je ideálnou voľbou tak pre jeho obľúbené pochúťky, ako aj na vodu! Mnoho psíkov trpí alergiou spôsobenou kovovými miskami, preto je pre nich keramická miska tou najlepšou voľbou.

POZRIEM SI

1.) Krmivo zohrejte!

Pokračujme tým najjednoduchším! Najmä v zimnom období je dôležité, aby ste chutné krmivá od PetChef pred podávaním trochu zohriali, čo môžete urobiť buď v mikrovlnnej rúre, alebo v horúcom vodnom kúpeli! Ohrievanie krmiva zvýrazňuje jeho chuť a napomáha tiež k účinnému tráveniu. Len sa nad tým zamyslite, aké pocity vo Vás vyvoláva vôňa čerstvo uvareného nedeľného obeda, a teraz si to skúste v mysli vynásobiť tisícom, pretože psíkovia reagujú na vône oveľa citlivejšie ako my.
Vône však môžu u psíkov vyvolať nielen pozitívne reakcie. Ani by ste si nepomysleli, ale mnohých domácich miláčikov odrádza citrusová vôňa prostriedku na umývanie riadu, ktorý sa používa na čistenie ich misiek, preto vyskúšajte radšej čistiaci prostriedok bez pridanej vône. Riešením tohto problému môže byť keramická miska pre psov od PetChef, pretože vďaka vypaľovanej glazúre sú tieto misky zaručene chuťovo neutrálne!

2.) Myslite na kreatívne kombinácie!

Buďte kreatívni! Pokojne skombinujte dve naše krmivá rôznych príchutí, aby ste Vášmu vyberavému psíkovi dopriali nový chuťový zážitok! Ak ste v predchádzajúci deň skúšali naše Hodové morčacie krmivo, na druhý deň primiešajte doň Farmárske hovädzie alebo Atlantické lososové krmivo! Nové kombinácie chutí môžu vzbudiť záujem Vášho domáceho miláčika.

Pomôcť môžu aj rozmanité textúry. K obľúbenej PetChef pochúťke Vášho psíka nadrobte maškrty z islandskej tresky, vďaka čomu získate chrumkavé a drobivé kúsky!
Nebojte sa pridávať do krmiva Vášho psíka nové koreniny, pretože aj takto môžete pre Vášho domáceho miláčika vytvárať nové zážitky plné vôní! Petržlen, oregano, bazalka, zázvor, rozmarín alebo tymian môžu byť tiež dobrou voľbou, je však dôležité, aby ste ku krmivu pridávali vždy len nepatrné množstvo!

Výber maškŕt

Výber žuvacích pochúťok

Motivácia a odmeňovanie Vášho psíka je dôležitou súčasťou Vášho každodenného vzťahu a k tomu je dobré, ak máte pri sebe vždy zopár extra chutných, super zdravých pochúťok.

Je dôležité, aby maškrta za odmenu mala nízky obsah sacharidov a neobsahovala žiadne umelé prísady ani lepok, ktoré u psov často spôsobujú potravinovú intoleranciu alebo alergiu.

Vynikajúcou voľbou na odmeňovanie Vášho psíka môžu byť super chutné maškrty z islandskej tresky, maškrty z kože sumca atlantického a maškrty z kože islandskej tresky, ktoré vyrábame procesom sušenia mrazom.

Tieto žuvacie pochúťky na prírodnej báze a bohaté na živiny Vám môžu byť veľkou pomocou pri odstraňovaní zubného povlaku medzi dvoma čisteniami zubov. Okrem fantastickej chuti poskytujú intenzívny a dlhotrvajúci zážitok zo žuvania, takže upútajú aj pozornosť Vášho domáceho miláčika. Pri každodennej konzumácii sa môže vytvárať menej hnedého povlaku a zubného kameňa, vďaka čomu zmizne aj nepríjemný zápach z úst psíka.

Už viac nečakajte a objednajte si nové obľúbené žuvacie pochúťky Vášho psíka teraz!

Objednať

3.) Podávajte jedlo Vášmu vyberavému psovi hravou formou!

Kŕmenie Vášho vyberavého psíka môžete premeniť aj na hru. Môžete použiť interaktívne alebo plniace hračky, ale vynikajúcou voľbou môže byť aj protihltacia miska od PetChef, vďaka ktorej sa jedenie stáva nielen zábavnejším, ale zároveň stimuluje aj mozog nášho domáceho miláčika. Okrem toho môže byť druhá miska pre Vášho psíka aj preto užitočná, lebo miska s iným materiálom alebo tvarom môže niekedy na Vášho psíka pôsobiť ako novinka. Interaktívna, protihltacia miska na olizovanie môže byť pre niektorých psov príťažlivejšia ako ich kovové, lesklé náprotivky.

4.) Držte sa rutiny!

Stanovenie stravovacieho režimu môže byť kľúčové. Ak Vášho domáceho miláčika budete kŕmiť každý deň v rovnakom čase a na rovnakom mieste, môže to na Vášho vyberavého psíka pôsobiť upokojujúco a pomôže mu vybudovať si stravovacie návyky. Je dôležité, aby miesto, kde mu podávate krmivo, bolo odľahlé, tiché a pokojné. Ak je to možné, neumiestňujte misku Vášho domáceho miláčika na rušivej chodbe alebo vedľa často používaných dverí, respektíve v tesnej blízkosti televízora, pretože mnohí psíkovia môžu byť vystresovaní vplyvom pohybu a hluku a prestanú jesť.

Je dôležité stanoviť si pevný čas kŕmenia. Nenechávajte krmivo vonku po celý deň, pretože na jednej strane to môže viesť k hygienickým problémom a k zamoreniu Vášho domova muchami, na druhej strane dávate Vášmu psíkovi najavo, že krmivo má k dispozícii vždy a bez obmedzenia. Ak Váš miláčik ani po 20 minútach neprejaví záujem o jedlo, odložte ho a psík rýchlo pochopí, že jedlo naňho nečaká večne.

Vyberavých Psov 2

Petchef Slavnostne Bravcove Krmivo Pre Psov N 2 (1)

Zoznámte sa so Slávnostným bravčovým menu od PetChef!

Idylický život štvornohých kamarátov stále viac ničí nejaký zdravotný problém, ktorý väčšinou súvisí s kvalitou krmiva, ktoré sa dostáva do misky Vášho domáceho miláčika.

Má Váš psík citlivý žalúdok, je vyberavý, má cukrovku, trpí refluxom alebo žalúdočnou kyselinou? V tom prípade si zvoľte naše Slávnostné bravčové krmivo!?

Starostlivo pripravené monoproteínové ragu obsahuje okrem bravčového mäsa aj pohánku, tekvicu, sladké zemiaky a mrkvu.

U psíkov s citlivým žalúdkom sa môžu objaviť také nepríjemné príznaky, ako nadúvanie, hnačka, občasné zvracanie alebo bolesti žalúdka. Naše Slávnostné bravčové krmivo je vďaka vysokému pomeru zeleniny s protizápalovým účinkom a obsahom antioxidantov, vynikajúcou voľbou pre psíkov s citlivým žalúdkom. Toto krmivo je navyše mimoriadne chutné, takže Váš psík trpiaci nechutenstvom vyprázdni svoju misku až do poslednej kvapky.

Vyrobené výlučne z prírodných surovín, s odporúčaním veterinárneho lekára a naše čerstvo uvarené krmivá Vám doručíme priamo až k Vašim dverám!

Už viac nečakajte a objednajte si nové obľúbené krmivo Vášho psíka teraz!

Objednať

5.) Hýbte sa veľa!

Niekedy stačí výdatný pohyb, aby ste Vášmu psíkovi zvýšili chuť do jedla. Zahrajte sa s loptou, frisbee, hrajte hru preťahovanie lanom alebo jednoducho vyrazte na dlhú prechádzku do blízkeho parku. Ak je Váš domáci miláčik otvorený spoločnosti iných psov a vybrané miesto to umožňuje, pustite Vašich štvornohých miláčikov a nechajte ich voľne pobehovať a užívať si spoločnú hru! Konečným výsledkom bude šťastný a unavený psík a možno aj hladný ako vlk.

Ak Váš domáci miláčik neje poriadne, v žiadnom prípade sa ho nepokúšajte kŕmiť maškrtami za odmenu! Vieme, že je to pre Vás to najťažšie, pretože ako Majiteľ psíka máte pocit, že Váš psík hladuje, ale namiesto maškŕt za odmenu vyskúšajte radšej vyššie uvedené tipy.

Vyberavé psy, ktorým sa už PetChef osvedčil

“Mám dvoch jazvečíkov. Starší je veľmi vyberavý, ale tieto krmivá im veľmi chutia. Dávam im zmiešané s jedlom. Určite si budem od Vás objednávať. Som rada, že som natrafila na Vašu stránku.”
buckoerika0621

“S mojím 3-ročným extra vyberavým pudlíkom sme vyskúšali už všetko: granule, barf krmivo, atď. Ale nič sa nám neosvedčilo tak, ako toto! Môžem len odporučiť!”
Fany Sarkadi

“Náš 10- a polročný jorkšír nezjedol nič okrem maškŕt za odmenu a domácej stravy! Krmiva pre psov zo svojej misky sa nikdy nedotkol! Samozrejme, dostal alergiu na kuracie mäso…a vtedy som si objednala od Vás! 🙏🏻 Je to skutočný zázrak! 2 týždne neprestajne kňučí, keď zohrievam jeho porciu 😁 Som Vám nesmierne vďačná! Žiadne škrabanie, zápal uší, atď…Ďakujem, že Vás máme 💝”
Brigitta Vigh Komi

“Rýchle, precízne dodanie! Môj psík je veľmi vyberavý, preto sme začínali s ochutnávkovým balíčkom! Jeho favoritom sa stalo morčacie krmivo! Objednali sme si týždennú dávku! Náš psík ho miluje, odvtedy sa vrátila aj jeho chuť do jedla!”
Rodina Gregoriová

Spomedzi našich úspešných príbehov odporúčame prečítať si príbeh maltézskeho psíka, Happyho, pri ktorom sme sa ani my neubránili slzám! Happyho na dlhé roky odradila od jedla jedna zákerná choroba a jeho Majiteľ nám porozprával, ako jeho dlhoročné utrpenie ukončili dobroty od PetChef a ako sa zmenil apetít jeho domáceho miláčika.

SOM ZVEDAVÝ/ZVEDAVÁ NA ÚSPEŠNÝ PRÍBEH!

Recepty veterinara - MVDr. Jozefa Vargu

Spoznajte PetChef!

Naše krmivá pre psov varíme z prírodných a čerstvých surovín vhodných na ľudskú spotrebu. V porovnaní s tradičnými krmivami sa v našich varených krmivách zachováva omnoho väčší podiel zdraviu prospešných živín a vitamínov vďaka procesu pomalého varenia.

Psy jedia naše krmivá s veľkou chuťou a potešením. Už počas prvého týždňa môžeme pozorovať pozitívne zmeny v ich celkovom telesnom a zdravotnom stave: viac energie, zmiernenie príznakov alergií, lepšie trávenie, lesklejšia srsť a zdravá telesná hmotnosť.

  • Recepty, ktoré sú vhodné aj pre psov so špeciálnymi stravovacími potrebami, zostavil veterinár MVDr. Jozefa Vargu. Nájdete u nás rôzne druhy varených krmív, ako napríklad hypoalergénne krmivo, krmivo šetriace pečeň a obličky, energizujúce krmivo a krmivo pre psov s citlivým žalúdkom.
  • Bez použitia konzervačných látok a prísad
  • Mimoriadne jednoduchá objednávka a doručenie
  • Náš zákaznícky servis je dostupný telefonicky, radi Vám poradíme s akoukoľvek otázkou

V prípade, že ako náš nový zákazník pri vyskúšaní prvého Ochutnávkového balíčka zistíte, že Vášmu psíkovi naše krmivá z nejakého dôvodu nechutia, v rámci našej Záruky čistého taniera Vám vrátime plnú cenu výrobku! Pre uplatnenie nároku na vrátenie peňazí, prosíme, vyplňte formulár na našej webovej stránke a naši zamestnanci zákazníckeho servisu Vás budú čoskoro kontaktovať! Naša Záruka čistého taniera platí iba pre prvý Ochutnávkový balíček výlučne pre nového zákazníka. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na náklady spojené s dopravou a iné poplatky.

Jozsi Doboz Badge New Small 1

Spoznajte PetChef!

Naše krmivá pre psov varíme z prírodných a čerstvých surovín vhodných na ľudskú spotrebu. V porovnaní s tradičnými krmivami sa v našich varených krmivách zachováva omnoho väčší podiel zdraviu prospešných živín a vitamínov vďaka procesu pomalého varenia.

Psy jedia naše krmivá s veľkou chuťou a potešením. Už počas prvého týždňa môžeme pozorovať pozitívne zmeny v ich celkovom telesnom a zdravotnom stave: viac energie, zmiernenie príznakov alergií, lepšie trávenie, lesklejšia srsť a zdravá telesná hmotnosť.

  • Recepty, ktoré sú vhodné aj pre psov so špeciálnymi stravovacími potrebami, zostavil veterinár MVDr. Jozefa Vargu. Nájdete u nás rôzne druhy varených krmív, ako napríklad hypoalergénne krmivo, krmivo šetriace pečeň a obličky, energizujúce krmivo a krmivo pre psov s citlivým žalúdkom.
  • Bez použitia konzervačných látok a prísad
  • Mimoriadne jednoduchá objednávka a doručenie
  • Náš zákaznícky servis je dostupný telefonicky, radi Vám poradíme s akoukoľvek otázkou

V prípade, že ako náš nový zákazník pri vyskúšaní prvého Ochutnávkového balíčka zistíte, že Vášmu psíkovi naše krmivá z nejakého dôvodu nechutia, v rámci našej Záruky čistého taniera Vám vrátime plnú cenu výrobku! Pre uplatnenie nároku na vrátenie peňazí, prosíme, vyplňte formulár na našej webovej stránke a naši zamestnanci zákazníckeho servisu Vás budú čoskoro kontaktovať! Naša Záruka čistého taniera platí iba pre prvý Ochutnávkový balíček výlučne pre nového zákazníka. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na náklady spojené s dopravou a iné poplatky.

Krmivá pre psov

Farmárske hovädzie

Od  16,49 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Hodové morčacie

Od  14,19 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Slávnostné bravčové

Od  14,19 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Domáce jahňacie

Od  16,99 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Lesné králičie

Od  16,99 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Nebeské klokanie

Od  19,99 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Atlantické lososové

Od  16,99 / týždenná porcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *