protihltacia miska

Protihltacia silikónová miska

Psíky majú často sklon k hltaniu potravy, čo môže viesť k nadúvaniu a tráviacim problémom. Spoločnosť PetChef teraz ponúka protihltaciu silikónovú misku, ktorá zabraňuje príliš rýchlemu hltaniu potravy Vaším domácim miláčikom a prehĺtaniu prebytočného vzduchu. Miska s vrúbkami, poskytuje Vášmu psíkovi fyzickú aj mentálnu stimuláciu, pretože o každé sústo musí intenzívne "bojovať", čo je skvelý prostriedok na zahnanie nudy. Je tiež skvelým pomocníkom, ak chcete svojho chlpatého kamaráta zamestnať, napríklad počas strihania nechtov alebo úpravy srsti.

Protišmykový silikón zaisťuje stabilitu misky, takže ju neprevrátia ani tí najčipernejší psíkovia. Vyrába sa zo zdravotne nezávadných materiálov a ľahko sa čistí v umývačke riadu.

POZRIEM SI

Zmizla strata chuti do jedla, vyplývajúca z psychických problémov

V uplynulých rokoch sme od Vás dostávali čoraz viac úžasných príbehov o Vašich úspechoch, ktoré sme prijali s obrovskou radosťou, pretože sú dôkazom toho, že vďaka prechodu na čerstvo uvarené krmivá od PetChef, život mnohých psíkov sa stal zdravším.

Priemyselne vyrábané krmivá môžu obsahovať veľké množstvo prídavných látok, zvýrazňovačov chuti a rôzne druhy farbív, ktoré nie sú pre organizmus psa prospešné.

Na rozdiel od tých, krmivá od PetChef sú čerstvo pripravené, z prírodných a čerstvých surovín vhodných aj na ľudskú spotrebu. Psi ich konzumujú radi a s chuťou, už počas prvého týždňa môžeme pozorovať pozitívne zmeny v ich nálade aj zdravotnom stave.

Petchef Slavnostne Bravcove Krmivo Pre Psov N 2 (1)

Zoznámte sa so Slávnostným bravčovým menu od PetChef!

Idylický život štvornohých kamarátov stále viac ničí nejaký zdravotný problém, ktorý väčšinou súvisí s kvalitou krmiva, ktoré sa dostáva do misky Vášho domáceho miláčika.

Má Váš psík citlivý žalúdok, je vyberavý, má cukrovku, trpí refluxom alebo žalúdočnou kyselinou? V tom prípade si zvoľte naše Slávnostné bravčové krmivo!?

Starostlivo pripravené monoproteínové ragu obsahuje okrem bravčového mäsa aj pohánku, tekvicu, sladké zemiaky a mrkvu.

U psíkov s citlivým žalúdkom sa môžu objaviť také nepríjemné príznaky, ako nadúvanie, hnačka, občasné zvracanie alebo bolesti žalúdka. Naše Slávnostné bravčové krmivo je vďaka vysokému pomeru zeleniny s protizápalovým účinkom a obsahom antioxidantov, vynikajúcou voľbou pre psíkov s citlivým žalúdkom. Toto krmivo je navyše mimoriadne chutné, takže Váš psík trpiaci nechutenstvom vyprázdni svoju misku až do poslednej kvapky.

Vyrobené výlučne z prírodných surovín, s odporúčaním veterinárneho lekára a naše čerstvo uvarené krmivá Vám doručíme priamo až k Vašim dverám!

Už viac nečakajte a objednajte si nové obľúbené krmivo Vášho psíka teraz!

Objednať

Pri ktorých zdravotných problémoch môže pomôcť kŕmenie krmivom od PetChef?

Má Váš psík nejaké zdravotné problémy? Nie? Vtedy sme najšťastnejší! Je však dobré včas myslieť na prevenciu a kŕmiť Vášho miláčika takým krmivom, ktoré si zaslúži: zeleninou, mäsom, superpotravinami! S krmivami od PetChef presne viete, čo sa dostáva do misky Vášho psíka, pretože ich zloženie je jasne viditeľné aj voľným okom.

Dostávame od Vás veľa úspešných príbehov, nestíhame vyberať zo šťastnejších a spokojnejších psíkov. Tu je podarená príhoda Happyho, koho psychické problémy s príjmou potravy zmizli, odkedy začal jesť krmivo PetChef.

Pes Neje

Úspešný príbeh o vrátení chuti do jedla u psíka Happy

Happy, malý biely maltézsky psík, mal od začiatku svojho života veľa ťažkostí. Ako šteniatko mal giardiózu, infekciu s krvavou hnačkou spôsobenou parazitom. Je veľmi ťažké ho vyliečiť, takže Happy bol 2 mesiace na antibiotikách, kým sa s veľkými ťažkosťami uzdravil. Keďže antibiotikum bolo ukryté v jeho jedle, začal byť strašne nedôverčivý voči všetkým potravinám a spájal si jedenie s negatívnym zážitkom.

Došlo to do bodu, keď bol ochotný jesť len za špeciálnych podmienok. Jedol len cca 10 minút po tom, ako jeho majitelia zjedli svoje jedlo, nesmelo sa naňho pozerať, robiť hluk ani sa hýbať, ale bolo dôležité, aby sa v jeho okolí rozprávalo pekne. Bol takto ochotný jesť, ale veľmi málo. Jeho inštinkt jesť, úplne zmizol. Často zvracal kyseliny a jeho stolica nebola v poriadku.

Jeho majiteľka Rita vyskúšala všetko, ale nič nepriniesol prelom. Vtedy našla krmivá PetChef. Objednala si Ochutnávkový balíček a Happymu ponúkla Atlantické lososové krmivo. A vtedy sa stal zázrak. Happy si sadol k tanieru a všetko zjedol, potom si niekoľko minút olizoval tanier. Očami sa pýtal svojej majiteľky, prečo to nemal už skôr a prečo musel tak dlho čakať na poriadne jedlo?

Konečne v jeho očiach vidieť, že túži po jedle a pozorne sleduje svoju majiteľku, keď je v kuchyni.

Nechutny Pes

Chceli sme sa o príbehu psíka Happy dozvedieť viac, a tak sme vyspovedali jeho majiteľku Ritu a položili jej ďalšie otázky.

Koľko má teraz Happy rokov a kedy začal mať tieto vážne psychické problémy?

Happy sa narodil 20.11.2017, takže má 5 a pol roka. Problémy sa začali vo februári 2019, keď sa nakazil giardiou. Začiatkom apríla bol test na giardie negatívny. Odvtedy začal byť veľmi nedôverčivý voči všetkému jedlu pri každom kŕmení. Počas liečby giardiózy som mu do jedla ukryla lieky potrebné na boj s giardiózou. Doteraz si myslel a je presvedčený, že mu chcem ublížiť a že mu dávam do jedla nejaký jed, keď ho kŕmim. Nemá rád čas večere. Keď ho požiadam, aby jedol, schová sa. S týmto psychologickým problémom bojujeme už 4 roky.

Ako dlho trvalo, kým sa jeho príznaky po podávaní PetChef zlepšili? Od Vašej prvej správy uplynuli 2 týždne. Ako sa Happy cíti teraz?

Okamžite dostal chuť do jedla. Ak dostane krmivo PetChef, tak sa jedla nebojí. Ak dostane suché krmivo, odmietne ho. Preto som nemohla dodržať postupnosť, ktorá je potrebná pri výmene krmív. Začala som mu dávať extrakt z fermentovaných bylín na trávenie, tak dúfam, že to pomôže. A teraz sa obaja (Happy a ja) tešíme na večeru.

Ktoré je Happyho obľúbené krmivo PetChef?

Všetky! Spočiatku pri jahňacom váhal, ale nakoniec ho zjedol a jeho chuť miluje. Má veľmi rád lososovú a morčaciu. Ďakujeme Vám, že sa zaujímate o Happy. Happy je šťastný, že konečne môže jesť to, čo má rád. Happy bol smutný, lebo musel dlho trpieť, kým sme našli PetChef.

Výber maškŕt

Výber žuvacích pochúťok

Motivácia a odmeňovanie Vášho psíka je dôležitou súčasťou Vášho každodenného vzťahu a k tomu je dobré, ak máte pri sebe vždy zopár extra chutných, super zdravých pochúťok.

Je dôležité, aby maškrta za odmenu mala nízky obsah sacharidov a neobsahovala žiadne umelé prísady ani lepok, ktoré u psov často spôsobujú potravinovú intoleranciu alebo alergiu.

Vynikajúcou voľbou na odmeňovanie Vášho psíka môžu byť super chutné maškrty z islandskej tresky, maškrty z kože sumca atlantického a maškrty z kože islandskej tresky, ktoré vyrábame procesom sušenia mrazom.

Tieto žuvacie pochúťky na prírodnej báze a bohaté na živiny Vám môžu byť veľkou pomocou pri odstraňovaní zubného povlaku medzi dvoma čisteniami zubov. Okrem fantastickej chuti poskytujú intenzívny a dlhotrvajúci zážitok zo žuvania, takže upútajú aj pozornosť Vášho domáceho miláčika. Pri každodennej konzumácii sa môže vytvárať menej hnedého povlaku a zubného kameňa, vďaka čomu zmizne aj nepríjemný zápach z úst psíka.

Už viac nečakajte a objednajte si nové obľúbené žuvacie pochúťky Vášho psíka teraz!

Objednať

Navštívte veterinára!

Ak váš psík nemá chuť do jedla celé dni, určite navštívte veterinára!

Stratu chuti do jedla psa môže spôsobiť:

 • Otrava
 • Alergia
 • Depresia
 • Ochorenie pažeráka
 • Ochorenie obličiek alebo pečene
 • Autoimunitné ochorenie
 • Nádorové ochorenie
 • Vírusová infekcia
 • Žalúdočné ťažkosti alebo iné črevné problémy
 • Ochorenia ústnej dutiny
 • Lieky alebo očkovanie
 • Zmeny prostredia
 • Počasie

Ak si chcete prečítať viac o príčinách straty chuti do jedla, môžete tak urobiť na nasledujúcom odkaze: Prečo pes nechce jesť? Príčiny straty chuti do jedla u psa

Pes S Dobrym Apetitom

MÁTE VLASTNÝ PRÍBEH ÚSPECHU?

Teraz sa môže stať Váš psík hviezdou webovej stránky PetChef!

Máte dobrý príbeh o svojom kamarátovi a PetChef? Zmizli jeho príznaky alergie a brušné problémy? Je jeho srsť lesklejšia ako kedykoľvek predtým? Konečne sa stravuje ako v reštaurácii s michelinskou hviezdičkou?

Podeľte sa s nami o svoj príbeh na e-mailovej adrese marketing@petchef.sk!
Recepty veterinara - MVDr. Jozefa Vargu

Spoznajte PetChef!

Naše krmivá pre psov varíme z prírodných a čerstvých surovín vhodných na ľudskú spotrebu. V porovnaní s tradičnými krmivami sa v našich varených krmivách zachováva omnoho väčší podiel zdraviu prospešných živín a vitamínov vďaka procesu pomalého varenia.

Psy jedia naše krmivá s veľkou chuťou a potešením. Už počas prvého týždňa môžeme pozorovať pozitívne zmeny v ich celkovom telesnom a zdravotnom stave: viac energie, zmiernenie príznakov alergií, lepšie trávenie, lesklejšia srsť a zdravá telesná hmotnosť.

 • Recepty, ktoré sú vhodné aj pre psov so špeciálnymi stravovacími potrebami, zostavil veterinár MVDr. Jozefa Vargu. Nájdete u nás rôzne druhy varených krmív, ako napríklad hypoalergénne krmivo, krmivo šetriace pečeň a obličky, energizujúce krmivo a krmivo pre psov s citlivým žalúdkom.
 • Bez použitia konzervačných látok a prísad
 • Mimoriadne jednoduchá objednávka a doručenie
 • Náš zákaznícky servis je dostupný telefonicky, radi Vám poradíme s akoukoľvek otázkou

V prípade, že ako náš nový zákazník pri vyskúšaní prvého Ochutnávkového balíčka zistíte, že Vášmu psíkovi naše krmivá z nejakého dôvodu nechutia, v rámci našej Záruky čistého taniera Vám vrátime plnú cenu výrobku! Pre uplatnenie nároku na vrátenie peňazí, prosíme, vyplňte formulár na našej webovej stránke a naši zamestnanci zákazníckeho servisu Vás budú čoskoro kontaktovať! Naša Záruka čistého taniera platí iba pre prvý Ochutnávkový balíček výlučne pre nového zákazníka. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na náklady spojené s dopravou a iné poplatky.

Jozsi Doboz Badge New Small 1

Spoznajte PetChef!

Naše krmivá pre psov varíme z prírodných a čerstvých surovín vhodných na ľudskú spotrebu. V porovnaní s tradičnými krmivami sa v našich varených krmivách zachováva omnoho väčší podiel zdraviu prospešných živín a vitamínov vďaka procesu pomalého varenia.

Psy jedia naše krmivá s veľkou chuťou a potešením. Už počas prvého týždňa môžeme pozorovať pozitívne zmeny v ich celkovom telesnom a zdravotnom stave: viac energie, zmiernenie príznakov alergií, lepšie trávenie, lesklejšia srsť a zdravá telesná hmotnosť.

 • Recepty, ktoré sú vhodné aj pre psov so špeciálnymi stravovacími potrebami, zostavil veterinár MVDr. Jozefa Vargu. Nájdete u nás rôzne druhy varených krmív, ako napríklad hypoalergénne krmivo, krmivo šetriace pečeň a obličky, energizujúce krmivo a krmivo pre psov s citlivým žalúdkom.
 • Bez použitia konzervačných látok a prísad
 • Mimoriadne jednoduchá objednávka a doručenie
 • Náš zákaznícky servis je dostupný telefonicky, radi Vám poradíme s akoukoľvek otázkou

V prípade, že ako náš nový zákazník pri vyskúšaní prvého Ochutnávkového balíčka zistíte, že Vášmu psíkovi naše krmivá z nejakého dôvodu nechutia, v rámci našej Záruky čistého taniera Vám vrátime plnú cenu výrobku! Pre uplatnenie nároku na vrátenie peňazí, prosíme, vyplňte formulár na našej webovej stránke a naši zamestnanci zákazníckeho servisu Vás budú čoskoro kontaktovať! Naša Záruka čistého taniera platí iba pre prvý Ochutnávkový balíček výlučne pre nového zákazníka. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na náklady spojené s dopravou a iné poplatky.

Krmivá pre psov

Farmárske hovädzie

Od  16,49 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Hodové morčacie

Od  14,19 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Slávnostné bravčové

Od  14,19 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Domáce jahňacie

Od  16,99 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Lesné králičie

Od  16,99 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Nebeské klokanie

Od  19,99 / týždenná porcia

Krmivá pre psov

Atlantické lososové

Od  16,99 / týždenná porcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *